24 Січня, 2022 р., 16:04
Платники податків Рівненщини отримують від фахівців ГУ ДПС в області роз’яснення та практичну допомогу щодо реєстрації класичних реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО. Така допомога надається як в приміщенні Головного управління, так і Центрів обслуговування платників області.
24 Січня, 2022 р., 16:03
В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, так звана податкова амністія.
24 Січня, 2022 р., 14:07
24  січня 2022 року відбулося засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Мирогощанської сільської ради під головуванням сільського голови, Надії Чух.
22 Січня, 2022 р., 09:00
22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
21 Січня, 2022 р., 13:08
Львівський регіональний центр оцінювання якості освіти повідомляє, що 22 січня 2022 р. збігає термін реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Нагадуємо,
21 Січня, 2022 р., 11:50
20 січня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту дитини Мирогощанської сільської ради.
21 Січня, 2022 р., 09:53
Одна з головних цілей Мінцифри — надати кожному українцю можливість впливати на якість держпослуг. Саме для цього запускаємо першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг. Ключова точка доступу до держпослуг зараз — це ЦНАПи. Їх вже понад 2,7 тис. у різних куточках України. Лише за перше півріччя цього року люди отримали там понад 15 млн послуг. У майбутньому плануємо масштабувати можливість оцінки послуг на всі фронт-офіси — всі місця, де люди отримують послуги від держави.
19 Січня, 2022 р., 09:38
В особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.
18 Січня, 2022 р., 12:27
Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що з 1 січня 2022 року відповідно до статті 7 Закону України від 02.12.2021 № 1928-ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік» установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у сумі 2481 грн.